Прочищення каналізації на Голосіївському районі

12

рокiв
Досвiду
Наші переваги
Назва послуги Вартiсть послуги
1. Будь-який виїзд бригади і прочищення труб довжиною до 10-ти метрів 1500 грн. Замовити
2. Електромеханічна і гідродинамічна прочищення каналізації понад 10-ти метрів 50 грн/пог. м. Замовити
3. Профілактичне прочищення каналізації. За пог. м. от 30 грн Замовити
4. Нічний виїзд бригади з 21:00 до 6:00 3000 грн Замовити
5. Очищення каналізаційного колодязя від налипань 500 грн. Замовити
6. Очищення стояка каналізації з 4-го поверху по підвал 1500 грн. Замовити
7. Очищення стояка каналізації 10-ти поверхового будинку 3000 грн. Замовити
8. Аварійна прочищення каналізації 1500 грн. Замовити
9. Відеодіагностика каналізації 1500 грн. Замовити
Як зробити замовлення
step-one
01
step-two
02
step-three
03
step-four
04

У будинку забилася каналізація, у стік не йде вода, з’являється неприємний запах у приміщенні, немає можливості користуватися ванною, раковиною та навіть унітазом? Від таких проблем не застраховані ні приватні будинки, ні елітні багатоповерхівки. Якщо усувати проблему самостійно, можна пошкодити трубопровід, тому краще відразу ж звернутися за допомогою до спеціалістів Водовідво Сервіс.

Ми надаємо послуги по всьому Голосіївському району, включаючи просп. Науки, вул. Голосіївська, вул. Васильківська, вул. Героев Обороны, Ширма, Багринова гора, Мишоловка, Пирогов, ул. Блакитного, вул. Генерала Родимцева, Феофанія.

Наші фахівці допоможуть якісно прочистити каналізацію у приватному будинку, у новому ЖК, у старій панельній багатоповерхівці чи у міських мережах. Додатково ми пропонуємо послугу професійної телеінспекції труб. Вона допоможе оцінити стан мережі та виявити ділянки, які потребують очищення чи ремонту. Щоб дізнатися, скільки коштує пробивка труб та інші послуги Водовідвід Сервіс, ознайомтеся з нашим прайсом на сайті або телефонуйте за вказаними нижче.

Якісне чищення каналізації на селищі Конча-Заспа

Ми розуміємо, що для власників приватних котеджів у селищі Конча-Заспа важлива швидка та професійна чистка каналізації, а ціна при цьому стоїть на другому місці. Комфорт, якість та оперативність усунення засмічення виходить на перше місце, і це правильно. Наші клієнти можуть бути впевнені, що ми приїдемо не більше, ніж за годину після дзвінка, а прочищення труб займе максимум півгодини! Ми гарантуємо 100% результат та ідеальну чистоту після проведення всіх робіт.

Ми можемо усунути засмічення гідродинамічним та електромеханічним методом з подальшим промиванням системи. При цьому, якщо чистка труб з промиванням проводиться регулярно, це дозволяє:

  • •   запобігти розвитку патогенної мікрофлори;
    •   усунути неприємні запахи;
    •   зменшити витрати на обслуговування каналізаційної системи.

Потрібно прочистити труби на Голосіївській, Васильківській та Деміївській? Звертайтеся до Водовідведення-сервісу

У цьому районі багато висоток і торгових центрів. Як власники квартир, так і корпоративні клієнти можуть стикатися із засміченням труб, унітазів, сифонів та стояків. Вони можуть потрапити сторонні предмети або спочатку були спроектовані і прокладені з технологічними помилками. У будь-якому випадку, з усуненням заторів у каналізації завжди готові допомогти спеціалісти Водовідведення Сервіс.

Не потрібно чекати аварійної ситуації, безпечніше прочистити трубу відразу ж після появи перших ознак того, що вона забита. Погано стікає вода, з’явився неприємний запах? Телефонуйте у Водовідвід Сервіс. У Києві та Київській області ми надаємо послуги у режимі 24/7.

Приїдемо протягом години або у зручний для Вас час
Замовити термінове прочищення каналізації
Блискучий результат через півгодини
+38 (044)-333-8032
+38 (093)-181-14-77
+38 (068)-690-41-49
+38 (095)—132-77-09


Cпособи прочищенняbg-imageНаші фахівці
Ми робимо роботи якісно!
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ! НАШ CALL-ЦЕНТР ПРАЦЮЄ КОЖНИЙ ДЕНЬ З 7:00ДО 23:00БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТІВВідгуки