12

рокiв
Досвiду
Наші переваги
Назва послуги Вартiсть послуги
1. Будь-який виїзд бригади і прочищення труб довжиною до 10-ти метрів 1500 грн. Замовити
2. Електромеханічна і гідродинамічна прочищення каналізації понад 10-ти метрів 50 грн/пог. м. Замовити
3. Профілактичне прочищення каналізації. За пог. м. от 30 грн Замовити
4. Нічний виїзд бригади з 21:00 до 6:00 3000 грн Замовити
5. Очищення каналізаційного колодязя від налипань 500 грн. Замовити
6. Очищення стояка каналізації з 4-го поверху по підвал 1500 грн. Замовити
7. Очищення стояка каналізації 10-ти поверхового будинку 3000 грн. Замовити
8. Аварійна прочищення каналізації 1500 грн. Замовити
9. Відеодіагностика каналізації 1500 грн. Замовити
Як зробити замовлення
step-one
01
step-two
02
step-three
03
step-four
04

Послуги прочищення каналізації у Бородянці

Ви помітили, що вода в раковині, унітазі чи ванній погано йде? Схоже, це засмічення, і необхідне професійне прочищення каналізації у Бородянці. Чому виникають такі ситуації? Каналізаційна мережа – складна інженерна споруда, яка може працювати справно дуже тривалий час лише за умови правильного монтажу та сумлінної експлуатації. Якщо ж були допущені будь-які помилки, стік засмічуватиметься сильніше і усунення засорів буде необхідно на регулярній основі.

Очищення каналізації може знадобитися при порушеннях правил експлуатації: скидання до зливу будівельного сміття та інших сторонніх предметів. Крім того, у квартирі, в будинку та на громадському підприємстві неминуче природне засмічення трубопроводу. Відбувається воно поступово через накопичення мильних та жирових відкладень.

Багато хто вважає, що пробити засмічення в трубі можна самостійно. Для цього можна використовувати вантуз, хімічні засоби чи сантехнічний трос. Але, як свідчить практика, такі дії не усувають проблему повністю. Навіть якщо пропускну здатність води вдається відновити, невдовзі трапляється рецидив. А в деяких випадках самостійне промивання каналізації може призвести до посилення ситуації: підтоплення або поломки труб. Тому краще відразу ж довіритися фахівцям.

Якщо забилася каналізація у квартирі чи приватному будинку, дзвоніть нам 24/7! Водовідведення Сервіс надає якісні послуги цілодобово!
Прочищення каналізаційних труб у Мирчах, Михайленкові та інших населених пунктах

Якщо Вам потрібне прочищення труб у Бородянці та інших прилеглих населених пунктах, майстри компанії Водовідвід Сервіс допоможуть Вам. Ми максимально швидко приїдемо на місце, виявимо причину засмічення та усунемо її. До 30 хвилин потрібно для пробивання труб каналізації та нормалізації ситуації.

Нашими майстрами чищення труб здійснюється професійними методами: гідродинамічною машиною чи електромеханічним обладнанням. Ці способи дозволяють прочистити весь діаметр труби максимально безпечно та швидко, буквально за 30 хвилин.

Чи потрібне чищення каналізації професійним методом, ціна якої доступна? Тоді вам до нас! Ми працюємо по всьому місту, включаючи такі райони та найближчі населені пункти: Небрат, Нова Буда, Нова Гребля, Нове Залісся, Новий Корогод, Озера, Озерщина, Пилиповичі, Пороскотень, Поташня, Раска, Стара Буда, Тальське, Торф’яне, Шибіне, Язвін .

Приїдемо протягом години або у зручний для Вас час
Замовити термінове прочищення каналізації
Блискучий результат через півгодини
+38 (044)-333-8032
+38 (093)-181-14-77
+38 (068)-690-41-49
+38 (095)—132-77-09


Cпособи прочищенняbg-imageНаші фахівці
Ми робимо роботи якісно!
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ! НАШ CALL-ЦЕНТР ПРАЦЮЄ КОЖНИЙ ДЕНЬ З 7:00ДО 23:00БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТІВВідгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *