12

рокiв
Досвiду
Наші переваги
Назва послуги Вартiсть послуги
1. Будь-який виїзд бригади і прочищення труб довжиною до 10-ти метрів 1500 грн. Замовити
2. Електромеханічна і гідродинамічна прочищення каналізації понад 10-ти метрів 50 грн/пог. м. Замовити
3. Профілактичне прочищення каналізації. За пог. м. от 30 грн Замовити
4. Нічний виїзд бригади з 21:00 до 6:00 3000 грн Замовити
5. Очищення каналізаційного колодязя від налипань 500 грн. Замовити
6. Очищення стояка каналізації з 4-го поверху по підвал 1500 грн. Замовити
7. Очищення стояка каналізації 10-ти поверхового будинку 3000 грн. Замовити
8. Аварійна прочищення каналізації 1500 грн. Замовити
9. Відеодіагностика каналізації 1500 грн. Замовити
Як зробити замовлення
step-one
01
step-two
02
step-three
03
step-four
04

Прочищення каналізації у Боярці – оперативність та якість роботи

Система каналізаційних трубопроводів має властивість періодично засмічуватися. У якому б режимі вона не використовувалася, настає момент, коли пропускна здатність падає. Це проявляється у вигляді поганого відтоку води, підняття її рівня в унітазі, неприємного запаху зі зливного отвору.

На підприємствах громадського харчування каналізація найчастіше страждає від жирового нальоту. Система автомийок, готелів, саун засмічується мильними відкладеннями або волоссям, яке обростає сміттям і може створювати катастрофічні наслідки. У стоки іноді потрапляють дрібні та великі предмети, закупорюючи водовідведення. Особливо страждає від засмічення каналізація багатоквартирних будинків, монтаж якої було здійснено неякісно, ​​з порушенням технологічних норм.

Чистка каналізації приватних будинків Боярки, що проводиться кожні 4-5 років за допомогою професійного обладнання та кваліфікованого персоналу, дозволяє ефективно експлуатувати систему довгі роки. Серйозні порушення роботи каналізаційних магістралей легше не допустити, ніж усувати наслідки їхнього прориву, коли нечистоти готові затопити будинок.

При появі перших симптомів засмічення каналізації краще не займатися самолікуванням, а звернутися до фахівців за кваліфікованою допомогою.

Куди звертатися, якщо забилася каналізація у Боярці

Прочищення труб від компанії «Водовідвід-Сервіс» у місті Боярка – це допомога, надана своєчасно, на високому професійному рівні. Ми не чистимо каналізаційну систему кустарними методами чи хімічними засобами. Технічно наша компанія оснащена найсучаснішим високоефективним обладнанням для прочищення трубопроводів:

  • німецькі агрегати електромеханічного очищення здатні дістатися навіть до віддалених, важкодоступних місць та якісно прибрати відкладення будь-якого характеру;
  • гідродинамічні механізми американського та голландського виробництва очищають та омивають труби спрямованим струменем води, позбавляючи їх від нетвердих засоров.

Обидва способи забезпечують безпеку магістралей, прибираючи все зайве в них, відновлюючи пропускну здатність. Ми оперативно та дбайливо очистимо каналізаційну систему будь-якого типу та складності з гарантією якісного результату. Навіть якщо потрібно лише прочистити унітаз у Боярці, краще відразу звернутися до фахівців, які знають всі особливості цієї справи.

Приїдемо протягом години або у зручний для Вас час
Замовити термінове прочищення каналізації
Блискучий результат через півгодини
+38 (044)-333-8032
+38 (093)-181-14-77
+38 (068)-690-41-49
+38 (095)—132-77-09


Cпособи прочищенняbg-imageНаші фахівці
Ми робимо роботи якісно!
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ! НАШ CALL-ЦЕНТР ПРАЦЮЄ КОЖНИЙ ДЕНЬ З 7:00ДО 23:00БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТІВВідгуки