24x7
Квартири
Приватні будинки
Комерційні об'єкти

Прочищення засмічення унітазів

Дзвонiть: +38 (068)-690-41-49

12

рокiв
Досвiду
Наші переваги
Назва послуги Вартiсть послуги
1. Будь-який виїзд бригади і прочищення труб довжиною до 10-ти метрів 1500 грн. Замовити
2. Електромеханічна і гідродинамічна прочищення каналізації понад 10-ти метрів 50 грн/пог. м. Замовити
3. Профілактичне прочищення каналізації. За пог. м. от 30 грн Замовити
4. Нічний виїзд бригади з 21:00 до 6:00 3000 грн Замовити
5. Очищення каналізаційного колодязя від налипань 500 грн. Замовити
6. Очищення стояка каналізації з 4-го поверху по підвал 1500 грн. Замовити
7. Очищення стояка каналізації 10-ти поверхового будинку 3000 грн. Замовити
8. Аварійна прочищення каналізації 1500 грн. Замовити
9. Відеодіагностика каналізації 1500 грн. Замовити
Як зробити замовлення
step-one
01
step-two
02
step-three
03
step-four
04

Ефективне прочищення унітазу в Києві та області

Наслідки ситуації, коли забилася каналізація в туалеті та нечистоти ринули в приміщення, відносяться до найбільш катастрофічних. Засор у трубопроводі може виникнути з низки причин:

  • як результат порушення правил експлуатації;
  • внаслідок помилки монтажу;
  • через предмет, що потрапив усередину
  • внаслідок засмічення волоссям, мильними відкладеннями.

Якою б не була причина, діяти слід негайно, з появою найперших ознак біди, коли повільно йде вода в унітазі. Самостійна спроба прочистити унітаз може призвести лише до втрати дорогоцінного часу. Особливо небезпечне зволікання у багатоквартирному будинку, коли утворився засмічення в туалеті, і всі стічні води та нечистоти поверхом вище готові затопити квартиру. Щоб отримати своєчасну, кваліфіковану допомогу, слід звернутися до професіоналів. Зателефонувавши до компанії «Водовідвід-Сервіс», фахівці якої працюють цілодобово та без вихідних, ви таку допомогу отримаєте. Замовлення приймає безпосередньо майстер чергової бригади, після чого ми виїжджаємо на об’єкт, щоб не лише усунути засмічення в туалеті, а й якісно виконати роботу з прочищення всієї каналізаційної системи будинку.

Як усунути засмічення унітазу, щоб забути про проблему назавжди?

Наша компанія має багаторічний досвід роботи, кваліфікований персонал і сучасне професійне обладнання для оперативного, ефективного прочищення каналізаційних магістралей. Якщо засмічення сталося від випадкового потрапляння стороннього предмета, після нашої прочистки ви забудете про проблему назавжди. Вам лише слід дотримуватися правил експлуатації трубопроводу. Якщо каналізація забивається від порушень проектування або монтажу, буде потрібно періодичне прочищення туалету та всієї системи. Після першого виклику нашої бригади ви отримуєте знижку 20% на наступне чищення каналізації. Необхідність її може виникнути не скоро, настільки чистими залишаються труби після нашої роботи. Ви можете укласти з компанією договір на профілактичне обслуговування каналізаційної системи вашого будинку чи підприємства. У цьому випадку прочищення унітазу, інших елементів системи та магістралі в цілому відбувається в плановому режимі, а ціна – вигідніша, ніж при одноразовому обігу.

Чистка туалету від «Водовідвід Сервіс» — коли якість перевищує ціну

Скільки коштує прочистити унітаз та усунути засмічення у каналізаційній системі? Ціна чищення професійним обладнанням не низька, але набагато менша, ніж висока якість нашої роботи та гарантія того, що наступне чищення унітазу може зовсім не знадобитися найближчі роки. Звертатися за допомогою слід відразу, як тільки помітили, що вода не йде в унітазі. Екстрений виїзд нашої бригади запобігатиме затопленню приміщення. На об’єкт ми прибудемо з професійним обладнанням, яке акуратно прибере причину засмічення:

  • агрегат електромеханічного прочищення з спіраллю, що обертається, і різноманітними насадками легко очистить навіть важкодоступні місця від сміття і сторонніх предметів;
  • механізми гідродинамічного чищення омиють трубопровід інтенсивним струменем проточної води.

В результаті ви отримаєте абсолютно чисту каналізаційну систему, готову ефективно служити багато років. Коли забився унітаз, не зволікайте, звертайтеся до нашої компанії і отримайте своєчасну, якісну допомогу.

 

Приїдемо протягом години або у зручний для Вас час
Замовити термінове прочищення каналізації
Блискучий результат через півгодини
+38 (044)-333-8032
+38 (093)-181-14-77
+38 (068)-690-41-49
+38 (095)—132-77-09


Cпособи прочищенняbg-imageНаші фахівці
Ми робимо роботи якісно!
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ! НАШ CALL-ЦЕНТР ПРАЦЮЄ КОЖНИЙ ДЕНЬ З 7:00ДО 23:00БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТІВВідгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *