12

рокiв
Досвiду
Наші переваги
Назва послуги Вартiсть послуги
1. Будь-який виїзд бригади і прочищення труб довжиною до 10-ти метрів 1500 грн. Замовити
2. Електромеханічна і гідродинамічна прочищення каналізації понад 10-ти метрів 50 грн/пог. м. Замовити
3. Профілактичне прочищення каналізації. За пог. м. от 30 грн Замовити
4. Нічний виїзд бригади з 21:00 до 6:00 3000 грн Замовити
5. Очищення каналізаційного колодязя від налипань 500 грн. Замовити
6. Очищення стояка каналізації з 4-го поверху по підвал 1500 грн. Замовити
7. Очищення стояка каналізації 10-ти поверхового будинку 3000 грн. Замовити
8. Аварійна прочищення каналізації 1500 грн. Замовити
9. Відеодіагностика каналізації 1500 грн. Замовити
Як зробити замовлення
step-one
01
step-two
02
step-three
03
step-four
04

Електромеханічне прочищення каналізації

Рано чи пізно у кожному будинку, квартирі чи на підприємстві виникає потреба у прочистці труб. У міру використання каналізаційної мережі накопичуються жири, волосся, тверді частинки та сторонні предмети, що і призводить до засмічень різної тяжкості.

Електромеханічне прочищення труб каналізації – сучасний метод, який виконується за допомогою спеціальної машини, у нашому випадку це німецькі апарати Rothenberger r600 та Rothenberger r650. Обертання спірального троса може досягати 467 і 623 обертів на хвилину відповідно. Даний метод прочищення справляється з проходженням кутів 90 градусів. А на спіралі 16 та 22 мм надягають спеціальні насадки, які дозволяють впоратися із засміченнями будь-якої складності та прочистити труби різного діаметру: 32, 40, 50, 75 та 100 та 150 мм. З таким обладнанням можна просвердлити або розбити пробку, усунути щільні жирові відкладення, вилучити чужорідні предмети, наприклад, ганчірки.

Щоб впоратися з такими жорсткими забрудненнями, як вапняний наліт або коріння дерев, труби діаметром до 300 мм можна прочистити за допомогою електромеханічної установки. У такому разі використовуються спеціальні фрези, коренерізи та скребки. Для таких завдань у розпорядженні нашої компанії є Rothenberger r750 з діаметром спіралі 32 мм.

Чому електромеханічне чищення труб – це швидко та зручно

Електромеханічне чищення каналізації, завдяки особливій конструкції спіралей і насадок апарату, що чистять, долає будь-яку кількість поворотів у системі без шкоди для труб. При цьому довжина однієї секції, яку може пройти спіраль діаметром 16 мм, становить 2,3 м, а спіраль діаметром 22 мм — 4,5м. Максимальна робоча довжина прочищення досягає 60 метрів для спіралей діаметром 22мм і 50 метрів для спіралей 16 мм.

Зручно, що апарат для електромеханічного чищення каналізації досить компактний – робоче місце сантехніка займає 1-2 квадратні метри площі. Це дозволяє якісно проводити роботу навіть у стиснутому просторі.

Також замовник може бути спокійним за чистоту робочого простору, цілісність сантехнічних приладів, покриття стін та меблів. Справа в тому, що обертання спіралей відбувається з одного боку в трубі, а з іншого боку в захисному шланзі, що виключає контакт спіралі з предметами інтер’єру. Спіраль не простягається по всьому приміщенню – вся її робоча довжина знаходиться лише у трубі. Залишається лише маленький хвостик, захований у захисному чохлі.

Коли потрібно прочистити трубу на довжину, наприклад, 30 метрів, то майстер під’єднуватиме секції спіралі по черзі, таким чином її надлишок не буде розтягнутий по квартирі або будинку. У чохлі завжди буде хвіст спіралі, довжиною максимум 4 метри. Довжина спіралей, що приєднуються один до одного, обмежується тільки потужністю електродвигуна апарату.

Електромеханікою можна прочистити 95% засорів у будь-якій каналізації. Інші 5% – це робота для гідродинаміки. Електромеханіка компактна, з нею можна працювати у приміщенні без ризику затопити його. Такий апарат легше проходить повороти та долає трійники. Майстер може керувати напрямом обертання спіралі вліво/вправо, що вирішує завдання необхідності пройти трубою в потрібному напрямку.

Професійне електромеханічне чищення труб у Києві проводиться фахівцями компанії «Водовідвід-Сервіс». Ми працюємо 24/7, а чергові бригади є у кожному районі столиці. Оперативно реагуємо, швидко приїжджаємо та надійно усуваємо проблему. На всі виконані роботи надається гарантія.

Чому ручне механічне очищення каналізації – це минуле

Коли утворюється засмічення, марно використовувати народні методи боротьби з ним (робота вантузом, заливання соди/оцту/окропу/спеціальних засобів). Більшість людей, в бажанні заощадити, вважають, що їм допоможе просте ручне механічне прочищення каналізаційних труб. Але цей спосіб чищення рідко виявляється ефективним або усуває засор на короткий час. Сантехніки-аматори застосовують для таких цілей звичайні сантехнічні троси, які розрізняються за довжиною та діаметром і не можуть проходити кути. Діяльність такого способу обмежується усуненням невеликих пробок на прямих ділянках магістралі.

Якщо ж йдеться про затверділі відкладення, великі засмічення, труби з великою кількістю поворотів, то просте механічне прочищення труб не матиме належного ефекту і не поверне повноцінну пропускну здатність. Удосконалений електромеханічний спосіб набагато легше, швидше, безпечніше і ефективніше вирішить проблему труб, що засмітилися, очистивши їх від опадів, наростів, твердих відкладень і будь-яких інших забруднень. Звичайно, прочищення каналізації механічним способом із застосуванням спеціального апарату коштує на порядок дорожче, але ціна повністю окупається результатом, що зберігається на роки.
Послуги нашої компанії

Ми працюємо зі спеціалізованим обладнанням з використанням різних насадок – тільки метод вибирає компанія «Водовідвід-Сервіс» для оперативного та 100% очищення засорів каналізації. Це дозволяє провести повноцінне ефективне очищення труби по всьому діаметру. Крім того, при необхідності майстри задіяють інші передові методи: телеінспекцію та гідравлічне промивання.

Якщо Ви виявили проблеми з каналізацією, коли вода стікає повільно або взагалі стоїть, скоріше зателефонуйте нам! Фахівці високої кваліфікації вирішать проблему протягом 30 хвилин.

Приїдемо протягом години або у зручний для Вас час
Замовити термінове прочищення каналізації
Блискучий результат через півгодини
+38 (044)-333-8032
+38 (093)-181-14-77
+38 (068)-690-41-49
+38 (095)—132-77-09


Cпособи прочищенняbg-imageНаші фахівці
Ми робимо роботи якісно!
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ! НАШ CALL-ЦЕНТР ПРАЦЮЄ КОЖНИЙ ДЕНЬ З 7:00ДО 23:00БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТІВВідгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *