12

рокiв
Досвiду
Наші переваги
Назва послуги Вартiсть послуги
1. Будь-який виїзд бригади і прочищення труб довжиною до 10-ти метрів 1500 грн. Замовити
2. Електромеханічна і гідродинамічна прочищення каналізації понад 10-ти метрів 50 грн/пог. м. Замовити
3. Профілактичне прочищення каналізації. За пог. м. от 30 грн Замовити
4. Нічний виїзд бригади з 21:00 до 6:00 3000 грн Замовити
5. Очищення каналізаційного колодязя від налипань 500 грн. Замовити
6. Очищення стояка каналізації з 4-го поверху по підвал 1500 грн. Замовити
7. Очищення стояка каналізації 10-ти поверхового будинку 3000 грн. Замовити
8. Аварійна прочищення каналізації 1500 грн. Замовити
9. Відеодіагностика каналізації 1500 грн. Замовити
Як зробити замовлення
step-one
01
step-two
02
step-three
03
step-four
04

Прочищення каналізації у Ржищеві

Шукаєте фахівців, які допоможуть, коли забилася каналізація? До нашої компанії регулярно звертаються приватні клієнти та компанії у м. Ржищів. Ми оперативно можемо прочистити внутрішню і зовнішню каналізацію, навести лад у каналізаційних колодязях, трубах, зливах, дренажних системах. Виконуємо періодичне обслуговування за договором, а також допомагаємо у випадках виникнення аварійних ситуацій.

Як правильно прочистити труби

Профілактичне очищення труб та колодязів потрібне регулярно. Зливи чистять не рідше, ніж 1 раз на сезон, а каналізаційні колодязі – від 1 до 5 разів на рік. Чищення каналізації має виконуватися досвідченими фахівцями та з використанням сучасного обладнання. Навряд чи вас влаштує робота звичайного сантехніка, який використовує трос, витратить весь день і тільки проштовхне засмічення далі трубою. Залежно від складності проблеми, конкретних умов прочищення труб може виконуватись електромеханічним або гідродинамічним способом, тобто із застосуванням спеціального обладнання. Наші спеціалісти використовують:

  • електромеханічний метод прочистки щоб витягнути предмети, що застрягли в трубі (серветки, памперси, гілки). Обладнання являє собою установку з довгим тросом, що обертається, на кінці якого знаходиться спеціальна насадка і розбиває/витягує/подрібнює засмічення; для прочищення різних видів труб від наростів і відкладень на стінках— гідродинамічну установку, що створює сильний напір води, яка подається через головки різних розмірів та конфігурацій. Струмінь розбиває навіть жорсткі застиглі мильні, жирові відкладення, крижані пробки.

Промивання труб внутрішньої та зовнішньої каналізації другим методом відбувається під високим тиском у 200 атмосфер. Це забезпечує швидке очищення, але при цьому впливає на внутрішні стінки труб. Ми гарантуємо, що після виконання послуги каналізаційну систему не буде пошкоджено. Попередньо можемо провести відеодіагностику, якщо клієнт замовляє цю послугу, або ми стикаємося зі складним випадком засмічення. тільки самопливної, а й напірної каналізаційних систем. Враховуємо особливості роботи дорогого обладнання (насосу). Якщо потрібне регулярне чи термінове чищення каналізації – звертайтесь до нас, ціни на наші послуги оптимальні. Телефонуйте за номером на сайті, менеджер підкаже зразкову вартість роботи.

Приїдемо протягом години або у зручний для Вас час
Замовити термінове прочищення каналізації
Блискучий результат через півгодини
+38 (044)-333-8032
+38 (093)-181-14-77
+38 (068)-690-41-49
+38 (095)—132-77-09


Cпособи прочищенняbg-imageНаші фахівці
Ми робимо роботи якісно!
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ! НАШ CALL-ЦЕНТР ПРАЦЮЄ КОЖНИЙ ДЕНЬ З 7:00ДО 23:00БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТІВВідгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *