24x7
Квартири
Приватні будинки
Комерційні об'єкти

Прочищення труб каналізації

Дзвонiть: +38 (068)-690-41-49

12

рокiв
Досвiду
Наші переваги
Назва послуги Вартiсть послуги
1. Будь-який виїзд бригади і прочищення труб довжиною до 10-ти метрів 1500 грн. Замовити
2. Електромеханічна і гідродинамічна прочищення каналізації понад 10-ти метрів 50 грн/пог. м. Замовити
3. Профілактичне прочищення каналізації. За пог. м. от 30 грн Замовити
4. Нічний виїзд бригади з 21:00 до 6:00 3000 грн Замовити
5. Очищення каналізаційного колодязя від налипань 500 грн. Замовити
6. Очищення стояка каналізації з 4-го поверху по підвал 1500 грн. Замовити
7. Очищення стояка каналізації 10-ти поверхового будинку 3000 грн. Замовити
8. Аварійна прочищення каналізації 1500 грн. Замовити
9. Відеодіагностика каналізації 1500 грн. Замовити
Як зробити замовлення
step-one
01
step-two
02
step-three
03
step-four
04

Коли прохід у трубі забитий лише частково і злив поки що функціонує, господарі намагаються самостійно ліквідувати засмічення каналізаційних труб. Однак варто розуміти, що такі дії дадуть лише тимчасовий ефект, а в деяких випадках можуть значно погіршити ситуацію, оскільки мешканці не знайомі з технологічними особливостями прочищення та властивостями засобів для чищення.

У компанії «Водовідведення Сервіс» з 2011 року працюють професійні сантехніки з великим практичним досвідом роботи, які зможуть прочистити труби каналізації від будь-яких відкладень за 30 хвилин. Бригада протягом години приїде на об’єкт та виконає усунення засорів каналізаційних труб у котеджі, квартирі чи виробничому об’єкті.

Чому забилася труба?

Засор як такий – це своєрідна пробка, яка заважає рідині вільно текти трубами. Їх прийнято класифікувати з причин виникнення:

  • техногенна – найчастіша причина появи пробок у приватних будинках. Вона виникає через те, що стічна система прокладалася з порушеннями інженерних норм, неправильно підбирався діаметр труб, не дотримувався кут нахилу або неправильно був підібраний матеріал трубопроводу і т. д. Буває, що труба просідає або сплющується, тоді саме тут утворюється засор частіше. Якщо прочищення труб допомагає на короткий термін, доведеться змінювати систему;
  • у вигинах труб (сифонний) – з’являється, коли сифон повністю забитий. Позбутися його раз і назавжди можна розібравши та прочистивши сифон;
  • механічна – виникає після потрапляння у зливну систему твердого стороннього предмета. Відмінні результати у цьому випадку має електромеханічне прочищення труб тросом. Спеціальна гнучка спіраль із насадками на великих швидкостях обертає компактна машина, яка максимум за півгодини ліквідує будь-яке стороннє тіло;
  • експлуатаційна – утворюється внаслідок осідання на внутрішніх стінках трубопроводу різних органічних відкладень. Якщо на початкових стадіях утворення засмічення може допомогти промивання труб каналізації великою кількістю окропу або заливання хімічних речовин, то на пізніх допоможуть лише досвідчені сантехніки.

Досвід нашої роботи показує, що недбале ставлення мешканців до стічної системи – найпоширеніша причина появи пробок.

Професійне очищення трубопроводів

Буває й так, що мешканці не винні у збоях, просто стічна система засмічена внаслідок природних процесів. Для того, щоб вона функціонувала безперебійно, необхідне своєчасне профілактичне чищення каналізаційних труб. Це комплекс робіт, що складається з:

  • відеодіагностика системи спеціальної апаратури, яка дозволяє точно локалізувати пробку;
  • після цього починається очищення зливальних труб гідродинамічним або електромеханічним способом;
  • потім слід ліквідація предметів, що потрапили в каналізацію;
  • повторна відеодіагностика, дозволить оцінити стан внутрішніх стінок трубопроводу та виявити дефекти системи (якщо вони є).

Чим і як пробити засмічення у трубі майстри вирішують у кожному випадку індивідуально. Вибір технології залежить від типу пробки, її локалізації та матеріалу труб. В ході спілкування з клієнтом по телефону ми вже точно знаємо, яке знадобиться прочистка каналізаційних труб у місті Київ і скільки часу нам потрібно, щоб дістатися до районів, що прилегли до столиці.

Виклик сантехніка, точніше бригади, у компанії «Водовідвід Сервіс» безкоштовний, ви платите лише тоді, коли прочищення труб успішно завершено. Набирайте номер нашої компанії в будь-який час дня чи ночі, довірте видалення засмічень у трубах професіоналам та забудьте про неприємності!

Приїдемо протягом години або у зручний для Вас час
Замовити термінове прочищення каналізації
Блискучий результат через півгодини
+38 (044)-333-8032
+38 (093)-181-14-77
+38 (068)-690-41-49
+38 (095)—132-77-09


Cпособи прочищенняbg-imageНаші фахівці
Ми робимо роботи якісно!
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ! НАШ CALL-ЦЕНТР ПРАЦЮЄ КОЖНИЙ ДЕНЬ З 7:00ДО 23:00БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТІВВідгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *