12

рокiв
Досвiду
Наші переваги
Назва послуги Вартiсть послуги
1. Будь-який виїзд бригади і прочищення труб довжиною до 10-ти метрів 1500 грн. Замовити
2. Електромеханічна і гідродинамічна прочищення каналізації понад 10-ти метрів 50 грн/пог. м. Замовити
3. Профілактичне прочищення каналізації. За пог. м. от 30 грн Замовити
4. Нічний виїзд бригади з 21:00 до 6:00 3000 грн Замовити
5. Очищення каналізаційного колодязя від налипань 500 грн. Замовити
6. Очищення стояка каналізації з 4-го поверху по підвал 1500 грн. Замовити
7. Очищення стояка каналізації 10-ти поверхового будинку 3000 грн. Замовити
8. Аварійна прочищення каналізації 1500 грн. Замовити
9. Відеодіагностика каналізації 1500 грн. Замовити
Як зробити замовлення
step-one
01
step-two
02
step-three
03
step-four
04

Очищення каналізації у Вишгороді

На сьогоднішній день прочищення каналізації у Вишгороді належить до дуже затребуваних сантехнічних послуг. На жаль, навіть дбайливе ставлення та сумлінна експлуатація трубопроводу не гарантує повну відсутність проблем. Чищення труб у будинку або в квартирі може бути потрібним через те, що в процесі монтажу системи, установки стоку або зливу були допущені помилки. У такому разі професійне очищення повинно мати регулярний характер, один або кілька разів на рік.

Всі труби каналізації, будь то в квартирі, котеджі, на підприємстві або в офісному приміщенні, неминуче забруднюються природним шляхом. Під час експлуатації накопичуються на стінках дрібні частинки мила, піни, жиру тощо. Згодом це може призводити до утворення засмічення.

Потрібні послуги майстра, бо забилася раковина чи засмічився унітаз? Пробити засмічення у трубі та усунути будь-яку іншу проблему в каналізаційній мережі, зможуть майстри компанії Водовідвід Сервіс. Ми працюємо цілодобово, приїжджаємо швидко і позбавляємо клопоту надовго. Професійним інструментом чищення каналізації відбувається нескладно, а ціна послуги цілком прийнятна. Тому не намагайтеся самостійно боротися з проблемою, щоб не погіршити ситуацію – кличте фахівця одразу!

Прочищення каналізаційних труб у Миколаївці, Новосілках та інших населених пунктах

Професійне прочищення труб у Вишгороді та прилеглих населених пунктів виконується командою досвідчених майстрів. Чергова бригада приїде до Вас протягом 30 хвилин після дзвінка. Промивання каналізації нашими фахівцями – це 100% гарантія позитивного результату! Пропускна здатність буде повністю відновлена, при цьому поверхня труб, навіть старих і крихких, точно залишиться цілою.

Завдяки сучасним технологіям очищення каналізації виконується двома способами: із використанням гідродинамічної машини або електромеханічного обладнання. Перший спосіб дозволяє якісно промити трубу, очищаючи весь діаметр від мулу, жиру, мильних накопичень, відкладень бетону тощо.

Пробивання тросом зі спеціальними насадками, що крутить спеціальний прилад на високих оборотах, дозволяє швидко прочистити трубу незалежно від типу твердої пробки. Насадки пристрою без проблем долають будь-які забруднення, подрібнюючи їх на своєму шляху або виймаючи сторонні предмети щипцями.

Якщо забилася каналізація, дзвоніть нам! Водовідвід Сервіс працює по всьому місту та передмістю, включаючи такі райони, як Лютіж, Нижча Дубечня, Нові Петрівці, Осещина, Петрівське, Пілява, Пірнове, Раківка, Растесне, Ровжі, Рови, Хотянівка, Червоне, Ясногородка, Рудня-Димерська Ритні, Рихта, Савенки, Синяк, Старі Петрівці, Сувид, Сухолуччя, Сичівка, Тарасівщина, Толокунь, Федорівка.

Приїдемо протягом години або у зручний для Вас час
Замовити термінове прочищення каналізації
Блискучий результат через півгодини
+38 (044)-333-8032
+38 (093)-181-14-77
+38 (068)-690-41-49
+38 (095)—132-77-09


Cпособи прочищенняbg-imageНаші фахівці
Ми робимо роботи якісно!
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ! НАШ CALL-ЦЕНТР ПРАЦЮЄ КОЖНИЙ ДЕНЬ З 7:00ДО 23:00БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТІВВідгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *