12

рокiв
Досвiду
Наші переваги
Назва послуги Вартiсть послуги
1. Будь-який виїзд бригади і прочищення труб довжиною до 10-ти метрів 1500 грн. Замовити
2. Електромеханічна і гідродинамічна прочищення каналізації понад 10-ти метрів 50 грн/пог. м. Замовити
3. Профілактичне прочищення каналізації. За пог. м. от 30 грн Замовити
4. Нічний виїзд бригади з 21:00 до 6:00 3000 грн Замовити
5. Очищення каналізаційного колодязя від налипань 500 грн. Замовити
6. Очищення стояка каналізації з 4-го поверху по підвал 1500 грн. Замовити
7. Очищення стояка каналізації 10-ти поверхового будинку 3000 грн. Замовити
8. Аварійна прочищення каналізації 1500 грн. Замовити
9. Відеодіагностика каналізації 1500 грн. Замовити
Як зробити замовлення
step-one
01
step-two
02
step-three
03
step-four
04

Очищення каналізації у Макарові

Вода йде в злив надто повільно, чи чуєте смердючий запах із трубопроводу у квартирі чи в будинку? Найімовірніше, Вам знадобиться прочистка каналізації в Макарові, яку можна замовити на нашому сайті цілодобово. Чергова бригада приїде на виклик протягом 30 хвилин та усуне проблему надовго. Також майстер може приїхати у зручний для Вас час для планового очищення труб.

Щоб пробити засмічення в трубі в квартирі або заміському будинку нерідко використовують аматорські методи: пробивання вантузом або тросом, заливання окропу або хімічних засобів. Але це не завжди дає результат. Більше того, нерідко такі дії призводять до аварійної ситуації, коли труби каналізації ушкоджуються.

Розумніше одразу викликати спеціаліста, який за допомогою спеціального обладнання відновить пропускну здатність на 100% без ризику пошкодження внутрішньої поверхні труб. Щоб не забилася каналізація повторно надалі, дбайливо ставтеся до всієї мережі та не нехтуйте правилами експлуатації. Встановіть спеціальні сіточки на раковини, які не дозволять потрапляти у стік сторонні предмети.

Прочищення каналізаційних труб у Мостищах, Мотижині та інших населених пунктах

Професійне прочищення труб у Макарові та у всіх прилеглих населених пунктах здійснюється сучасними способами з використанням надійного сучасного обладнання. При необхідності майстер, приїхавши на об’єкт, проведе відеодіагностику та встановить точну причину засмічення. Далі, щоб прочистити каналізацію, буде задіяний один із найефективніших методів.

Гідродинамічна промивка каналізації проводиться за допомогою спеціальної машини, яка шлангом всередину труби видає потужний потік води під тиском. Струмінь вимиває мул, пісок, бетонний облог, будівельне сміття тощо.

Електромеханічне чищення труб використовується для вилучення сторонніх предметів, видалення коріння дерев, скам’янілих відкладень тощо. Сантехнічний трос зі спеціальними насадками обертається електроприладом і очищає весь діаметр труби без ризику їх пошкодження.

Правильне очищення каналізації сучасними методами та з використанням професійного обладнання дає гарантію результату. Тільки професіонали допоможуть Вам забути про поганий сток води та смердючий запах з труб.

У нас чищення каналізації здійснюється професіоналами, а ціна послуг Водовідведення Сервісу доступна кожному. Ми працюємо цілодобово та приймаємо виклики по всьому місту, у тому числі в таких районах: Наливайківка, Небілиця, Нежиловичі, Миколаївка, Новомирівка, Новосілки, Нові Опачичі, Ферма (Бишевська сільська рада), Ясногородка, Осиково, Пашківка, Плахтянка, Поче , Садки-Строївка, Северинівка, Ситняки, Соболівка, Соснівка, Фасова, Фасовочка, Ферма (Королівська сільська рада), Червона Гірка, Червона Слобода, Чорногородка, Шнурів Ліс, Юрів, Юрівка, Яблунівка.

Приїдемо протягом години або у зручний для Вас час
Замовити термінове прочищення каналізації
Блискучий результат через півгодини
+38 (044)-333-8032
+38 (093)-181-14-77
+38 (068)-690-41-49
+38 (095)—132-77-09


Cпособи прочищенняbg-imageНаші фахівці
Ми робимо роботи якісно!
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ! НАШ CALL-ЦЕНТР ПРАЦЮЄ КОЖНИЙ ДЕНЬ З 7:00ДО 23:00БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТІВВідгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *