12

рокiв
Досвiду
Наші переваги
Назва послуги Вартiсть послуги
1. Будь-який виїзд бригади і прочищення труб довжиною до 10-ти метрів 1500 грн. Замовити
2. Електромеханічна і гідродинамічна прочищення каналізації понад 10-ти метрів 50 грн/пог. м. Замовити
3. Профілактичне прочищення каналізації. За пог. м. от 30 грн Замовити
4. Нічний виїзд бригади з 21:00 до 6:00 3000 грн Замовити
5. Очищення каналізаційного колодязя від налипань 500 грн. Замовити
6. Очищення стояка каналізації з 4-го поверху по підвал 1500 грн. Замовити
7. Очищення стояка каналізації 10-ти поверхового будинку 3000 грн. Замовити
8. Аварійна прочищення каналізації 1500 грн. Замовити
9. Відеодіагностика каналізації 1500 грн. Замовити
Як зробити замовлення
step-one
01
step-two
02
step-three
03
step-four
04

Якісне прочищення каналізації в Ірпені

Ситуація, коли забилася каналізація у квартирі, приватному будинку або на виробництві, стосується тих, що вимагають негайного вирішення. Кожна хвилина дорога, коли стічні води загрожують порушити чистоту та порядок у приміщенні чи зупинити роботу підприємства.

Ремонтна бригада компанії «Водовідвід-сервіс» готова виїхати на об’єкт відразу після вашого дзвінка. У разі аварії, коли необхідне екстрене прочищення труб у місті Ірпінь, ви отримуєте від нас допомогу гранично оперативно.

Важливо також, що чищенням каналізації займуться професіонали високої кваліфікації з багаторічним досвідом роботи, які володіють сучасною технікою для усунення проблем будь-якої складності.

У нашому арсеналі – сучасне німецьке обладнання для електромеханічного очищення каналізаційних труб. Апарат фірми Rothenberger з спіраллю, що обертається, пройде навіть по сильно забруднених магістралях і важкодоступних місцях.

Чистка каналізації гідродинамічним способом за допомогою американського та голландського обладнання Ridgid, ROM та Rioned легко звільнить труби Ірпеня від засорів. Їхній діаметр може досягати 500 мм, а довжина ділянки очищення – 100 метрів.

Відмінною особливістю нашої техніки є дбайливе поводження з каналізаційною системою. Каналізаційні труби після чищення знаходять нове життя, готові якісно служити ще багато років.

Оперативне чищення труб за доступною ціною

Наша компанія займається прочищенням трубопроводів як усередині будівель, так і зовнішньої каналізації. Наші методи дозволяють якісно, ​​оперативно та дбайливо виконати роботу. Навіть повороти під дев’яносто градусів та трійники обладнання успішно проходить, очищаючи їх від забруднень, що затверділи.

Питання, яке насамперед цікавить клієнтів – це вартість прочистки каналізації в Ірпені. Кінцева вартість залежить від виду та обсягу робіт, від того, яка техніка при цьому задіяна. Одна річ – прочистити унітаз, інша – звільнити від засорів усю каналізаційну систему приватного будинку чи підприємства.

З абсолютною точністю можна сказати, що якість наших робіт набагато перевищує їхню вартість. Кожне наступне чищення для клієнта буде на 20% дешевше, ніж перше замовлення. Після нашого чищення каналізаційних трубопроводів магістраль справно працює багато років, не завдаючи занепокоєння господарям.

Приїдемо протягом години або у зручний для Вас час
Замовити термінове прочищення каналізації
Блискучий результат через півгодини
+38 (044)-333-8032
+38 (093)-181-14-77
+38 (068)-690-41-49
+38 (095)—132-77-09


Cпособи прочищенняbg-imageНаші фахівці
Ми робимо роботи якісно!
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ! НАШ CALL-ЦЕНТР ПРАЦЮЄ КОЖНИЙ ДЕНЬ З 7:00ДО 23:00БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТІВВідгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *