12

рокiв
Досвiду
Наші переваги
Назва послуги Вартiсть послуги
1. Будь-який виїзд бригади і прочищення труб довжиною до 10-ти метрів 1500 грн. Замовити
2. Електромеханічна і гідродинамічна прочищення каналізації понад 10-ти метрів 50 грн/пог. м. Замовити
3. Профілактичне прочищення каналізації. За пог. м. от 30 грн Замовити
4. Нічний виїзд бригади з 21:00 до 6:00 3000 грн Замовити
5. Очищення каналізаційного колодязя від налипань 500 грн. Замовити
6. Очищення стояка каналізації з 4-го поверху по підвал 1500 грн. Замовити
7. Очищення стояка каналізації 10-ти поверхового будинку 3000 грн. Замовити
8. Аварійна прочищення каналізації 1500 грн. Замовити
9. Відеодіагностика каналізації 1500 грн. Замовити
Як зробити замовлення
step-one
01
step-two
02
step-three
03
step-four
04

Швидке, якісне прочищення каналізації в Броварах

Експлуатація каналізаційних магістралей неминуче призводить до їх засмічення, враховуючи кількість відходів, що щодня пропускаються. Забруднення каналізації промисловими стоками відбувається швидше, а й у домашніх умовах доводиться періодично відволікатися те що, щоб прочистити унітаз, кухонні сифони, стоки ванн і душових.

Перед власниками промислових та домашніх каналізацій постає одне питання – як швидко та ефективно та надовго здійснити очищення? Багато хто починає з народних методів – ллють окріп, кидають хімічні засоби, не враховуючи того, що вони бувають руйнівними для стічних труб. Так окріп може деформувати пластмасові труби, а деякі хімічні препарати – зруйнувати магістралі з полівінілхлориду.

Найбільш ефективне та безпечне прочищення труб здійснюється методами електромеханічного та гідродинамічного усунення засорів. Спеціалізоване обладнання дозволяє швидко та акуратно очистити каналізацію, забувши про проблему брудних труб на роки вперед.
Забилася каналізація у Броварах? Ми якісно усунемо проблему

Прочищення каналізаційного стояка

Високоефективне чищення каналізації у Броварах сучасними методами є сферою діяльності компанії «Водовідвід-Сервіс». Наш багаторічний досвід, висока кваліфікація фахівців та імпортні апарати дають змогу успішно очищати магістралі будь-якої складності.

Ми працюємо цілодобово без вихідних та свят, оперативно виїжджаємо в аварійних ситуаціях та у випадках планових прочисток. Виробляємо попередню діагностику стану каналізаційної системи, визначаємо найефективніший спосіб очищення та здійснюємо її зі 100% гарантією якості. Робота займає близько півгодини – і труби вашої каналізаційної системи звільняються від багаторічного сміття.

Щодо вартості наших послуг можемо з упевненістю сказати, що ціни значно нижчі за якість очищення. Після закінчення робіт клієнт отримує знижку 20% на наступні прочищення, які можуть і не знадобитися протягом тривалого часу, настільки добре будуть очищені труби. Навіть найбільш віддалені, важкодоступні місця, кути під 90 градусів знаходять чистоту, що забезпечує хорошу пропускну здатність.

Замовляючи наші послуги у Броварах або укладаючи договори на профілактичне обслуговування каналізації, ви отримуєте результат, який за якістю та надійністю перевершує всі очікування.

Приїдемо протягом години або у зручний для Вас час
Замовити термінове прочищення каналізації
Блискучий результат через півгодини
+38 (044)-333-8032
+38 (093)-181-14-77
+38 (068)-690-41-49
+38 (095)—132-77-09


Cпособи прочищенняbg-imageНаші фахівці
Ми робимо роботи якісно!
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ! НАШ CALL-ЦЕНТР ПРАЦЮЄ КОЖНИЙ ДЕНЬ З 7:00ДО 23:00БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТІВВідгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *