Прочищення каналізації на Оболонському районі

12

рокiв
Досвiду
Наші переваги
Назва послуги Вартiсть послуги
1. Будь-який виїзд бригади і прочищення труб довжиною до 10-ти метрів 1500 грн. Замовити
2. Електромеханічна і гідродинамічна прочищення каналізації понад 10-ти метрів 50 грн/пог. м. Замовити
3. Профілактичне прочищення каналізації. За пог. м. от 30 грн Замовити
4. Нічний виїзд бригади з 21:00 до 6:00 3000 грн Замовити
5. Очищення каналізаційного колодязя від налипань 500 грн. Замовити
6. Очищення стояка каналізації з 4-го поверху по підвал 1500 грн. Замовити
7. Очищення стояка каналізації 10-ти поверхового будинку 3000 грн. Замовити
8. Аварійна прочищення каналізації 1500 грн. Замовити
9. Відеодіагностика каналізації 1500 грн. Замовити
Як зробити замовлення
step-one
01
step-two
02
step-three
03
step-four
04

Компанія «Водовідвід-Сервіс» надає послуги з усунення будь-яких засмічень у Києві та Київській області. Великий штат професійних сантехніків, власний транспорт і відмінна логістика дозволяє нам допомагати всім, у кого забилася каналізація, незалежно від часу та віддаленості від центру міста. Фахівці протягом години будуть на місці, щоб у найкоротший термін усунути аварійну ситуацію або виконати планове очищення трубопроводу.

Оболонь – великий район північної частини Києва, де розташовано безліч нових та старих спальних районів, торговельні та розважальні центри, а також приватні сектори. Тому компанія Водовідвід-Сервіс надає послуги як приватним особам, так і бізнесу. Ми зможемо прочистити каналізацію найоптимальнішим способом, враховуючи місце розташування та тип забруднення, стан труб. Дізнатися, скільки коштує пробивання труб можна, зателефонувавши диспетчеру компанії.

Прочистити труби на Мінському масиві, Пріорці

У таких густонаселених районах з безліччю багатоповерхівок, щорічне прочищення труб має стати обов’язковим. Ми пропонуємо управляючим компаніям укласти договір про обслуговування дренажних систем та інженерних комунікацій. Такий крок дозволить мешканцям забути про форс-мажори та контролювати стан стічної мережі.

Як показує багаторічна практика, профілактичне чищення каналізації зрештою обійдеться набагато дешевше, ніж ціна відновлення після аварії. Відновлення початкового перерізу системи не займає багато часу, навіть якщо труби були забиті майже повністю.

Комбінована чистка каналізації в районі Героїв Дніпра, Мінська, Почайна

Це густозаселені райони зі старими багатоквартирними будинками та застарілими комунікаціями. А ближче до Дніпра, зі східного боку району, знаходяться елітні новобудови з безліччю кафе та ресторанів на 1-му поверсі. Тому якщо забився стояк на рівні однієї з квартир, то страждають не лише сусіди, а й власники закладів знизу!

Найкращі результати показує застосування комбінованих методів очищення. Наприклад, відразу прочистити трубу можна електромеханічною прочищувальною машиною, а потім змити розбиті шматки відкладень у магістральну колодязь гідродинамікою.

Ми надаємо додаткову послугу – телеінспекція труб. Вона корисна власникам кафе та ресторанів, оскільки дозволяє зсередини оцінити стан системи та вчасно провести обслуговування, не допустивши аварії.

Чищення труб у приватному секторі Пуща-Водиця: переваги «Водовідвід-Сервіс»

Це крайня точка Оболонського району, приватний сектор розташований на виїзді з Києва. Але й сюди ми приїдемо лише за 1 годину, щоб прочистити внутрішню, зовнішню частини стічної системи котеджу, дренажні, зливові трубопроводи.

Співпраця з нами для власників приватних будинків відрізняється:

  • надійністю – досвід роботи з 2007 року, використовуємо імпортне сучасне обладнання;
  • гарантією на виконані роботи;
  • блискучим результатом лише за півгодини.

Працюємо по всій Оболоні: промрайон «Подільсько-Куренівський», пр. Героїв Сталінграда та Степана Бандери, вулиці Героїв Дніпра, Богатирська, Добринінська, Полярна, Вишгородський масив.

Приїдемо протягом години або у зручний для Вас час
Замовити термінове прочищення каналізації
Блискучий результат через півгодини
+38 (044)-333-8032
+38 (093)-181-14-77
+38 (068)-690-41-49
+38 (095)—132-77-09


Cпособи прочищенняbg-imageНаші фахівці
Ми робимо роботи якісно!
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ! НАШ CALL-ЦЕНТР ПРАЦЮЄ КОЖНИЙ ДЕНЬ З 7:00ДО 23:00БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТІВВідгуки