12

рокiв
Досвiду
Наші переваги
Назва послуги Вартiсть послуги
1. Будь-який виїзд бригади і прочищення труб довжиною до 10-ти метрів 1500 грн. Замовити
2. Електромеханічна і гідродинамічна прочищення каналізації понад 10-ти метрів 50 грн/пог. м. Замовити
3. Профілактичне прочищення каналізації. За пог. м. от 30 грн Замовити
4. Нічний виїзд бригади з 21:00 до 6:00 3000 грн Замовити
5. Очищення каналізаційного колодязя від налипань 500 грн. Замовити
6. Очищення стояка каналізації з 4-го поверху по підвал 1500 грн. Замовити
7. Очищення стояка каналізації 10-ти поверхового будинку 3000 грн. Замовити
8. Аварійна прочищення каналізації 1500 грн. Замовити
9. Відеодіагностика каналізації 1500 грн. Замовити
Як зробити замовлення
step-one
01
step-two
02
step-three
03
step-four
04

Очищення каналізації від коріння

Частими причинами тяжких порушень роботи приватних та муніципальних систем відведення господарсько-фекальних стоків, дренажних трубопроводів та злив навколо будинків є проростання кореневих систем зелених насаджень у просвіт труб. Прочищення каналізації від коренів потрібне трубопроводам з будь-якого матеріалу. Ми на практиці переконалися, що мікроскопічні коріння проникають крізь залізобетонні, керамічні, пластикові, металеві труби, користуючись щілинами та дрібними дефектами з’єднань.

Потрапляючи в практично тепличні умови, коріння в каналізації бурхливо розростається, твердіє і зламує стінки трубопроводу. Німецькі вчені встановили, що головна причина прагнення рослин до місць укладання інженерних систем полягає у менш щільному грунті, підвищеній температурі та найдрібніших протіканнях, які виникають внаслідок неякісного монтажу.

У компанії «Водовідвід Сервіс» очищення каналізації від коріння дерев та великих кущів виконується за допомогою сучасного німецького обладнання. Наші фахівці швидко виїжджають на об’єкт, оперативно з’ясовують причину та приступають до роботи. Окрім разового виїзду бригади, у нас можна замовити постійне обслуговування, що набагато вигідніше за власників підприємств та закладів громадського харчування.
Видалення коренів із каналізації сучасними способами

Завдяки теплому клімату нашої країни, коріння в трубі каналізації поводиться набагато агресивніше, ніж у державах з холодною погодою.

Впоратися з ними можна такими методами:

  • користуючись механічними очисними машинами секційного та стрижневого типів. Такі агрегати відрізняються жорсткою спіраллю або стрижнем із міцного металу. Бензиновий або електричний двигун передає зусилля на спеціальну очисну головку з насадками у вигляді спіральних або кругових ножів, пилок, шнеків;
  • для очищення труб від залишків коренів підключити до роботи автономну або мобільну гідродинамічну установку. Перебуваючи під високим тиском, потужні струмені води відводять залишки коренів, а також видаляють жирові і будь-які інші відкладення. Наприклад, спеціальна машина може відновити внутрішній переріз трубопроводу на відстань близько 61 метра.

Професійне обладнання ефективно очищає інженерні системи діаметром понад 200 мм на довжину понад 100 м. Необхідно розуміти, що видалення коренів із каналізації лише половина справи. Важливо виявити джерело та спиляти, а потім викорчувати дерево, інакше незабаром у будинку чи офісі знову почнуться проблеми.

Профілактика, як міра боротьби з корінням

Згідно з існуючими нормами, каналізаційні комунікації заборонено прокладати ближче, ніж на відстані 3 метри від зелених насаджень. Крім того, ділянки над трубопроводами мають своєчасно очищатись від появи молодої порослі. На жаль, зараз за цими нормами практично ніхто не стежить, а протягом лише кількох років неконтрольоване проростання коренів у каналізацію може її повністю зруйнувати.

Замовивши компанії «Водовідвід Сервіс» комплексне обслуговування своєї каналізаційної системи, ви отримаєте послугу відеодіагностики, вартість якої може бути включена до загальної вартості. Сучасні потужні прилади дозволять нашим операторам вчасно помітити початок проростання коріння, усунути його та точно визначити «винуватця». Цим ви заощадите бюджет, адже зникне необхідність у проведенні земляних робіт і заміні дільниці, що прийшла в непридатність.

Переваги професійного обладнання

Для очищення зовнішніх каналізаційних систем наші фахівці користуються потужними машинами із власними бензиновими/дизельними двигунами. Їх дозволяється застосовувати як у межах міста, і поза ним. У деяких випадках підключаються до роботи илососні агрегати.

Співпраця з «Водовідвід Сервіс» гарантує:

  • якісне прочищення трубопроводів з будь-якого матеріалу найбільш підходящим способом;
  • максимально можливе відновлення внутрішнього діаметра системи;
  • висока швидкість очищення;
  • ефективну роботу на трубопроводах будь-якої конфігурації на великій відстані (більше 100 м).

Ми завжди до ваших послуг. Телефонуйте!

Приїдемо протягом години або у зручний для Вас час
Замовити термінове прочищення каналізації
Блискучий результат через півгодини
+38 (044)-333-8032
+38 (093)-181-14-77
+38 (068)-690-41-49
+38 (095)—132-77-09


Cпособи прочищенняbg-imageНаші фахівці
Ми робимо роботи якісно!
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ! НАШ CALL-ЦЕНТР ПРАЦЮЄ КОЖНИЙ ДЕНЬ З 7:00ДО 23:00БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТІВВідгуки