Прочищення каналізації на Осокорках

12

рокiв
Досвiду
Наші переваги
Назва послуги Вартiсть послуги
1. Будь-який виїзд бригади і прочищення труб довжиною до 10-ти метрів 1500 грн. Замовити
2. Електромеханічна і гідродинамічна прочищення каналізації понад 10-ти метрів 50 грн/пог. м. Замовити
3. Профілактичне прочищення каналізації. За пог. м. от 30 грн Замовити
4. Нічний виїзд бригади з 21:00 до 6:00 3000 грн Замовити
5. Очищення каналізаційного колодязя від налипань 500 грн. Замовити
6. Очищення стояка каналізації з 4-го поверху по підвал 1500 грн. Замовити
7. Очищення стояка каналізації 10-ти поверхового будинку 3000 грн. Замовити
8. Аварійна прочищення каналізації 1500 грн. Замовити
9. Відеодіагностика каналізації 1500 грн. Замовити
Як зробити замовлення
step-one
01
step-two
02
step-three
03
step-four
04

Якщо в раковині або ванній кімнаті стала важко виходити вода, а з водостоку йде неприємний запах, ймовірно, у вас забилася каналізація. У такій ситуації не можна виявляти самодіяльність та усувати засмічення підручними засобами, оскільки це може призвести до пошкодження трубопроводу.

Якісно прочистити трубу вам допоможе Водовідвід Сервіс.

Ми працюємо з приватними особами та корпоративними клієнтами по всьому Києву, в тому числі в районі Осокорки, включаючи: вул. Центральна, вул. Єлизавети Чавдар, вул. Колекторна, Садова вул., вул. Зарічна, Дніпровська набережна, вул. Іжевська, вул. Княжий Затон.

Наші фахівці спочатку визначають причину засмічення, з’ясовують параметри труби, яка забита, та матеріал, з якого вона виготовлена. Після цього вибирається оптимальний метод, яким буде проводитися чищення каналізації, при цьому ціна роботи обговорюється з клієнтом ще під час подання заявки. Осокорки – це район панельних багатоповерхівок із уже досить старою каналізацією. У таких будинках часто забиваються унітази, сифони під мушлі, стояки. У той же час поблизу метро Осокорки розташований великий приватний сектор, який зветься село Осокорки. І якщо в приватних будівлях від забитої каналізації страждають тільки самі власники будинку, то в багатоповерхівках проблема може торкнутися і сусідів. Як і в будь-якому іншому спальному районі тут багато великих супермаркетів та гіпермаркетів, для яких забиті труби можуть стати причиною зупинення роботи, а отже, й втрати грошей. Щоб не допустити подібні проблеми, як приватним, так і комерційним клієнтам потрібне профілактичне прочищення труб. А якщо проблема вже виникла, негайно викликайте нашу аварійну службу!

Ми пропонуємо 2 найбільш ефективні методи пробивання труб:

  1. Електромеханічний. У такий спосіб швидко витягуються предмети, що потрапили в труби, і розбиваються тверді відкладення.
  2. Гідродинамічний. Його рекомендується застосовувати для очищення каналізації у старих спорудах, оскільки він вважається найбільш дієвим та безпечним в умовах старої каналізації.

Якщо ви хочете оцінити стан вашої каналізаційної системи, ми пропонуємо додаткову послугу — професійну телеінспекцію.

Потрібно прочистити труби в районі Славутича? Телефонуйте у Водовідвід-сервіс

Одну частину в районі Славутича займають багатоповерхові новобудови, в яких каналізація не завжди виконана з дотриманням технологічних норм і стандартів, тому наша команда часто працює і в нових квартирах. Друга частина району – це приватний сектор, для якого очищення труб є дуже важливою послугою. Оскільки якщо всередині будинку засмічення ще так-сяк можна пробити самостійно на деякий час, то у випадку із зовнішньою мережею – шансів зробити щось самому немає взагалі.

Щоб дізнатися, скільки коштує прочистити каналізацію з подальшим промиванням системи в цьому районі, телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Ми працюємо цілодобово по Києву та Київській області!

Приїдемо протягом години або у зручний для Вас час
Замовити термінове прочищення каналізації
Блискучий результат через півгодини
+38 (044)-333-8032
+38 (093)-181-14-77
+38 (068)-690-41-49
+38 (095)—132-77-09


Cпособи прочищенняbg-imageНаші фахівці
Ми робимо роботи якісно!
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ! НАШ CALL-ЦЕНТР ПРАЦЮЄ КОЖНИЙ ДЕНЬ З 7:00ДО 23:00БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТІВВідгуки