12

рокiв
Досвiду
Наші переваги
Назва послуги Вартiсть послуги
1. Будь-який виїзд бригади і прочищення труб довжиною до 10-ти метрів 1500 грн. Замовити
2. Електромеханічна і гідродинамічна прочищення каналізації понад 10-ти метрів 50 грн/пог. м. Замовити
3. Профілактичне прочищення каналізації. За пог. м. от 30 грн Замовити
4. Нічний виїзд бригади з 21:00 до 6:00 3000 грн Замовити
5. Очищення каналізаційного колодязя від налипань 500 грн. Замовити
6. Очищення стояка каналізації з 4-го поверху по підвал 1500 грн. Замовити
7. Очищення стояка каналізації 10-ти поверхового будинку 3000 грн. Замовити
8. Аварійна прочищення каналізації 1500 грн. Замовити
9. Відеодіагностика каналізації 1500 грн. Замовити
Як зробити замовлення
step-one
01
step-two
02
step-three
03
step-four
04

Прочищення каналізації діаметром 40 мм

Каналізаційні труби діаметром 40 мм найчастіше зустрічаються у внутрішньобудинковій каналізації, наприклад у кухні та у ванній. Тому проблеми засмічення та періодичного чищення цих труб стоять досить гостро. Зазвичай причиною таких засмічень є волосся у ванній, жирові та мильні скупчення у трубах на кухні. І найчастіше господарі тягнуть до останнього, коли вода з раковини чи умивальника не йде зовсім. Питання вирішувати треба терміново, тому що, якщо ці труби засмічуються, вести будь-які домашні, господарські справи стає практично неможливо.

Компанія «Водовідвід-Сервіс» допоможе вам розібратися з цією проблемою за допомогою сучасних методів, при цьому на прочистку каналізації діаметр 40 ціна буде дуже лояльною, враховуючи якість робіт.

Наша компанія надає тільки найнадійніші методи усунення засорів, профілактики їх виникнення та контролю за станом каналізаційних труб. Використовувані нами способи давно зарекомендували себе як найнадійніші засоби боротьби із засміченнями, а саме:

  • гідродинамічне прочищення труб здійснюється за допомогою подачі води під великим тиском для розмивання засмічення та очищення внутрішніх стінок труб від відкладень, таких як незатверділі жирові, мулові та інші. Цей метод часто використовується в парі з електромеханічним методом очищення. Гідродинаміка швидка у виконанні та повністю екологічна;
  • електромеханічне прочищення виконується за допомогою установки з гнучким тросом у формі спіралі, на яку встановлюються різні насадки, які підбираються в залежності від виду та походження забруднення. Такий варіант використовується у випадку із затверділими відкладеннями та сторонніми предметами у стічній мережі. Трос може проникати до місця засмічення, незважаючи на складні вигини труби. Електромеханіка усуваємо причину забитої труби, а гідродинаміка усуває за нею залишкове сміття та гарантує ідеальне очищення внутрішньої поверхні труб;
  • відеодіагностика служить для точного визначення причини засмічення та шляху до нього. Але найчастіше ця методика використовується для контролю за якістю виконаної роботи та спостереженням за технічним станом труб;

Прочищення каналізації діаметром 40 мм виконується як у Києві, так і в передмісті. Компанія «Водовідвід-сервіс» гарантує вам стовідсоткову якість робіт. Вартість наших послуг складається тільки з виконаного обсягу роботи. Жодної передоплати залишати не потрібно.

Замовити прочищення каналізації діаметром 40 мм у Києві та області ви можете як на нашому сайті, так і по телефону. Після консультації до вас прибуде бригада наших співробітників, які в найкоротші терміни усунуть вашу проблему і дадуть поради щодо запобігання її подальшому. Ми працюємо цілодобово і виконуємо як планові чищення, так і термінові аварійні замовлення.

Ми відповідаємо за якість робіт, які ми виконуємо. Для нас важливо, щоб ви відчували впевненість у такій життєво необхідній системі як каналізація і були задоволені роботою компанії. Наш телефон завжди є відкритим для вас. Зателефонуйте і ми прибудемо протягом години.

Приїдемо протягом години або у зручний для Вас час
Замовити термінове прочищення каналізації
Блискучий результат через півгодини
+38 (044)-333-8032
+38 (093)-181-14-77
+38 (068)-690-41-49
+38 (095)—132-77-09


Cпособи прочищенняbg-imageНаші фахівці
Ми робимо роботи якісно!
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ! НАШ CALL-ЦЕНТР ПРАЦЮЄ КОЖНИЙ ДЕНЬ З 7:00ДО 23:00БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТІВВідгуки