12

рокiв
Досвiду
Наші переваги
Назва послуги Вартiсть послуги
1. Будь-який виїзд бригади і прочищення труб довжиною до 10-ти метрів 1500 грн. Замовити
2. Електромеханічна і гідродинамічна прочищення каналізації понад 10-ти метрів 50 грн/пог. м. Замовити
3. Профілактичне прочищення каналізації. За пог. м. от 30 грн Замовити
4. Нічний виїзд бригади з 21:00 до 6:00 3000 грн Замовити
5. Очищення каналізаційного колодязя від налипань 500 грн. Замовити
6. Очищення стояка каналізації з 4-го поверху по підвал 1500 грн. Замовити
7. Очищення стояка каналізації 10-ти поверхового будинку 3000 грн. Замовити
8. Аварійна прочищення каналізації 1500 грн. Замовити
9. Відеодіагностика каналізації 1500 грн. Замовити
Як зробити замовлення
step-one
01
step-two
02
step-three
03
step-four
04

Прочищення колодязів каналізації

Каналізаційні колодязі є одним з найважливіших компонентів системи стічних вод. І як за будь-яким компонентом, за ним також потрібен догляд. Своєчасне чищення має проводитися не тільки у разі засмічення, але й для профілактики виникнення цієї проблеми. Адже відомо, що основною причиною засмічення є незнання людей основних правил користування каналізацією, але поряд з цим стоять природні приводи, як, наприклад, замулювання або утворення жирових відкладень. Саме тому слід періодично проводити прочищення між колодязями – тобто. ділянки зовнішньої каналізації, а не лише внутрішньої. Інакше в будинку чи квартирі виникають неприємні запахи, застій води, а підприємство може зовсім зупинити роботу.

Спеціалісти компанії «Водовідвід-Сервіс» надають вам лише найкращі та дієві методи усунення забруднень каналізації. Ми працюємо із застосуванням сучасних технологій, наші майстри — фахівці з великим досвідом, які постійно підвищують кваліфікацію.
Прочищення каналізації між колодязями: методи усунення засорів

Дієвих варіантів з очищення каналізації між колодязями лише кілька. Вони гарантують швидкість та дуже високу якість виконаної роботи. «Водовідвід-Сервіс» пропонує такі способи прочищення колодязя каналізації:

  • гідродинамічне прочищення каналізації – це операція очищення внутрішньої порожнини труби шляхом подачі води під великим натиском, що дозволяє очистити труби до ідеального стану. А також подолати засмічення, викликані незатверділим накопиченням піску, жиру або мулу. Цей метод дуже екологічний та швидкий. Також його часто використовують у парі з іншим способом очищення;
  • електромеханічне прочищення являє собою спосіб, який використовують при сильніших засміченнях, викликаних знаходженням у трубах коріння або великого сміття, затверділих відкладень, наприклад, будівельних відходів. Це метод використання машини, яка обертає гнучкий трос у формі спіралі зі спеціальною ріжучою (або іншою) насадкою. Трос може проходити без проблем складні ділянки труби, такі як повороти та перепади рівня. Ця операція найчастіше використовується в парі з гідродинамічною чисткою, так як електромеханіка використовується для усунення великих заторів та їх причини. А гідродинаміка, своєю чергою, очищає труби від залишкового сміття;
  • відеодіагностика внутрішнього стану труби використовується фахівцями нашої компанії для точного визначення причин засмічення та його обсягу. Також ця процедура іноді служить визначення шляху до затору наявності ділянці врізок, поворотів. Такий вид інспекції каналізації допоможе як вам, так і нашому фахівцеві розуміти реальний технічний стан труб і служить для контролю за якістю виконаної операції.

Ми працюємо по Києву та передмістях та гарантуємо якість виконуваних нами робіт. Ціна на очищення каналізаційних колодязів залежить від методу прочищення та довжини засміченої ділянки. Після того, як все буде зроблено, майстер розповість вам, як мінімізувати можливості виникнення таких проблем у майбутньому. Наші фахівці використовують німецькі професійні інструменти – гідродинамічна та електромеханічна установка.

Наша бригада працює цілодобово і завжди готова виконати ваше замовлення. Ми надаємо послуги як на попереднє замовлення, так і на аварійний виклик. Ціна на прочищення каналізації у цих двох випадках відрізняється, точну вартість вам озвучить майстер перед виїздом на місце роботи. Ви платите лише за успішний результат – виклик майстра та консультація безкоштовні.

Наші розцінки дуже демократичні з огляду на якість робіт. Для нас головне — це якість виконаних робіт та ваш спокій!

Приїдемо протягом години або у зручний для Вас час
Замовити термінове прочищення каналізації
Блискучий результат через півгодини
+38 (044)-333-8032
+38 (093)-181-14-77
+38 (068)-690-41-49
+38 (095)—132-77-09


Cпособи прочищенняbg-imageНаші фахівці
Ми робимо роботи якісно!
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ! НАШ CALL-ЦЕНТР ПРАЦЮЄ КОЖНИЙ ДЕНЬ З 7:00ДО 23:00БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТІВВідгуки