12

рокiв
Досвiду
Наші переваги
Назва послуги Вартiсть послуги
1. Будь-який виїзд бригади і прочищення труб довжиною до 10-ти метрів 1500 грн. Замовити
2. Електромеханічна і гідродинамічна прочищення каналізації понад 10-ти метрів 50 грн/пог. м. Замовити
3. Профілактичне прочищення каналізації. За пог. м. от 30 грн Замовити
4. Нічний виїзд бригади з 21:00 до 6:00 3000 грн Замовити
5. Очищення каналізаційного колодязя від налипань 500 грн. Замовити
6. Очищення стояка каналізації з 4-го поверху по підвал 1500 грн. Замовити
7. Очищення стояка каналізації 10-ти поверхового будинку 3000 грн. Замовити
8. Аварійна прочищення каналізації 1500 грн. Замовити
9. Відеодіагностика каналізації 1500 грн. Замовити
Як зробити замовлення
step-one
01
step-two
02
step-three
03
step-four
04

Усунення засмічення у ванній

Санвузол будь-якого будинку чи квартири – друге за частотою місце після кухні, де виникають засмічення стічної системи. Причин того, що забилася ванна, кілька:

  • у слив потрапив сторонній предмет. Найчастіше з такими пробками стикаються сім’ї, де підростають маленькі діти. Прочистити злив у ванній у цьому випадку рідко виходить звичайним вантузом;
  • сантехприлади встановлені неправильно або стічна труба прокладена з відхиленнями від норм;
  • навіть у тих випадках, коли все зроблено та встановлено правильно, після кількох років функціонування можуть виникати експлуатаційні засмічення. На внутрішніх стінках трубопроводу накопичується мильний наліт, волосся, бруд. Самостійно прочистити трубу у ванній від мильної пробки практично неможливо, для цього потрібні спеціальні засоби та прилади.

Вчасно помітити звуження зливної труби допоможуть такі ознаки:

  • неприємний запах у санвузлі;
  • погано йде вода у ванній;
  • в унітазі рівень води піднімається.

Компанія «Водовідвід Сервіс» у режимі 24/7 надає мешканцям Києва та передмість сантехнічні послуги з прочищення зливальних систем. Ми зможемо пробити засмічення у ванній незалежно від його локалізації та складності. Компактне сучасне обладнання дозволяє майстру ефективно працювати на площі всього 1-2 кв. метри.

Забилася каналізація у ванній кімнаті? Викликайте нашу службу прочищення

Багато власників санвузлів із душовими кабінами стикаються з тим, що вона, як і ванна, засмітилася волоссям або іншим брудом. У приміщенні стоїть важкий запах, що практично не працює злив. Основна проблема в тому, що засмічення в душовій кабіні вкрай складно ліквідувати звичайними способами та деякими видами побутової хімії. Для виготовлення сифонів цих приладів виробники використовують досить примхливий пластик, до якого потрібний особливий підхід.

Якщо погано йде вода в душовій кабіні через грудку волосся або вовни домашнього улюбленця можна скористатися вантузом або спробувати розібрати сифон. До речі, чистити сифон для профілактики потрібно щонайменше 4-6 разів на рік. Такі прості дії допоможуть обладнання нормально працювати. Прочистити засмічення у ванній сталевим тросиком не найкраща ідея – він може подряпати чи пробити стінки пластикових труб.

Ви вже перепробували всі можливі способи, але жодного результату не досягли? Швидше за все це означає, що забився злив у душовій кабіні великим чужорідним предметом. Вийшла так звана механічна пробка, з якою ні хімія, ні вантуз, ні трос впоратися не зможуть.

Вихід один – викликати професіоналів компанії «Водовідвід Сервіс», які за допомогою відеодіагностики точно визначать, де саме забилася труба у ванній та ефективно ліквідують засмічення. Ми користуємось найсучаснішим імпортним обладнанням. Після завершення робіт майстер виписує чек, дає гарантію на виконану роботу та знижку на наступний виклик 20%.

Коли засмічився злив у ванній та ремонт у всій квартирі під загрозою, дзвоніть нам. Бригада досвідчених професіоналів приїде до вас за 40 хвилин або навіть швидше.

Приїдемо протягом години або у зручний для Вас час
Замовити термінове прочищення каналізації
Блискучий результат через півгодини
+38 (044)-333-8032
+38 (093)-181-14-77
+38 (068)-690-41-49
+38 (095)—132-77-09


Cпособи прочищенняbg-imageНаші фахівці
Ми робимо роботи якісно!
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ! НАШ CALL-ЦЕНТР ПРАЦЮЄ КОЖНИЙ ДЕНЬ З 7:00ДО 23:00БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТІВВідгуки