24x7
Ресторани, бари, кафе

Очищення каналізації ресторанів, барів, кафе у Києві

Дзвонiть: +38 (068)-690-41-49

12

рокiв
Досвiду
Наші переваги
Назва послуги Вартiсть послуги
1. Будь-який виїзд бригади і прочищення труб довжиною до 10-ти метрів 1500 грн. Замовити
2. Електромеханічна і гідродинамічна прочищення каналізації понад 10-ти метрів 50 грн/пог. м. Замовити
3. Профілактичне прочищення каналізації. За пог. м. от 30 грн Замовити
4. Нічний виїзд бригади з 21:00 до 6:00 3000 грн Замовити
5. Очищення каналізаційного колодязя від налипань 500 грн. Замовити
6. Очищення стояка каналізації з 4-го поверху по підвал 1500 грн. Замовити
7. Очищення стояка каналізації 10-ти поверхового будинку 3000 грн. Замовити
8. Аварійна прочищення каналізації 1500 грн. Замовити
9. Відеодіагностика каналізації 1500 грн. Замовити

Професійне прочищення каналізації ресторанів, барів, кафе

Власники елітних та бюджетних закладів громадського харчування часто стикаються із засміченнями у стічних мережах. Найпоширенішими причинами такого стану справ є:

  • несвоєчасне технічне обслуговування інженерних мереж;
  • неправильна експлуатація стічної системи;
  • навантаження на систему вище за розрахункове.

Усунення засмічення в ресторанах найчастіше потрібно внаслідок останньої причини. Адже разом із харчовими відходами до стічних труб потрапляє величезна кількість рідини для миття посуду, яка сприяє осіданню частинок жиру на стінках трубопроводу.

Внаслідок постійної інтенсивної експлуатації стічних мереж, прочищення труб у їдальні, кафе тощо металевим тросиком неефективна і навіть шкідлива. Трос здатний зробити тільки маленький отвір у відкладах, який швидко закриється новими частинками, і вам доведеться знову викликати сантехніків.

Сучасне прочищення каналізації в кафе

Найкращий варіант на довгий час розпрощатися із засміченнями – це замовити професійне чищення трубопроводу гідродинамічним способом у компанії «Водовідвід Сервіс». Спеціальне імпортне обладнання останнього покоління дозволяє швидко промити та видалити жир у трубах діаметром від 3 см і більше. Технологія абсолютно безпечна для людей, що відповідає суворим європейським нормам.

Прочищення каналізації у барі, інших закладах громадського харчування за цією технологією відбувається дуже швидко (до півгодини), після чого заклад може продовжувати роботу. Істотна перевага методу – мінімальний вплив на внутрішні стінки трубопроводу, що дозволяє дбайливо ставитись до труб стічної системи, не зменшуючи їх термін служби.

Електромеханічне прочищення каналізації їдалень та інших організацій

Приїхавши на об’єкт, майстри «Водовідведення Сервіс» проводять огляд системи, підбирають спосіб вирішення задачі. У деяких випадках прочищення каналізації в їдальні виконується електромеханічним способом за допомогою спеціальної машини.

Еластична металева спіраль легко проходить будь-які повороти трубопроводу (45, 90 градусів), як одинарні, так і подвійні або потрійні. Метод абсолютно безпечний для всіх видів труб, за допомогою набору адаптивних насадок можна ліквідувати будь-який засмічення і повністю відновити початкову пропускну здатність системи. Максимальна робоча довжина троса 50-60 м. Примітно, що прочищення каналізації навіть у найтіснішому приміщенні вимагатиме від вас звільнити всього 1-2 квадратні метри площі.

Набирайте наш номер 24/7, у свята та вихідні. Співробітники з переносним обладнанням швидко виконають роботу та повністю звільнять вас від неприємностей з каналізацією.
Наші фахівці
Ми робимо роботи якісно!
Як зробити замовлення
step-one
01
step-two
02
step-three
03
step-four
04