Прочищення каналізації на Теремках

12

рокiв
Досвiду
Наші переваги
Назва послуги Вартiсть послуги
1. Будь-який виїзд бригади і прочищення труб довжиною до 10-ти метрів 1500 грн. Замовити
2. Електромеханічна і гідродинамічна прочищення каналізації понад 10-ти метрів 50 грн/пог. м. Замовити
3. Профілактичне прочищення каналізації. За пог. м. от 30 грн Замовити
4. Нічний виїзд бригади з 21:00 до 6:00 3000 грн Замовити
5. Очищення каналізаційного колодязя від налипань 500 грн. Замовити
6. Очищення стояка каналізації з 4-го поверху по підвал 1500 грн. Замовити
7. Очищення стояка каналізації 10-ти поверхового будинку 3000 грн. Замовити
8. Аварійна прочищення каналізації 1500 грн. Замовити
9. Відеодіагностика каналізації 1500 грн. Замовити
Як зробити замовлення
step-one
01
step-two
02
step-three
03
step-four
04

Однією з найбільших неприємностей та справжнім кошмаром для власника квартири у багатоповерховому будинку є виявлення засмічення у будь-якому сантехнічному приладі. Якщо брудна вода не просто повільно йде, а зупинилася зовсім або починає під тиском виливатися зі всіх зливних отворів, це означає, що забилася каналізація у всьому під’їзді та потрібна професійна допомога.

Компанія «Водовідвід-Сервіс» спеціалізується на очищенні трубопроводів по всій Київській області. Наявність власного транспорту та гарне знання Києва дозволяє нашим спеціалістам прибути на об’єкт протягом години, щоб швидко та якісно усунути проблему та прочистити каналізацію. Ми надаємо послуги в режимі 24/7 та завжди на зв’язку!

Чистка каналізації на Виставковому центрі, Іподромі

Тут знаходяться багатоповерхівки старого та нового житлового фонду, яким часто потрібне прочищення труб. А також ВДНГ – знаменитий культурно-розважальний парк для відпочинку киян та гостей столиці. У ньому розташовано безліч будівель з часів СРСР, переобладнаних під кафе та розважальні заклади. Логічно, що такі будівлі мають морально застарілу та проблемну каналізаційну систему, яка при виході з ладу може завдати збитку бізнесу. Тому дбайливі підприємці укладають з нами договір про планове обслуговування, щоб чистка каналізації виконувалася 2 рази на рік, це мінімальна ціна за спокійну роботу без аварій. місці. Найчастіше прочищення труб необхідне для: відводу і коліна унітазу; сифонів раковин, ванн тощо;

  • каналізаційного стояка;
  • горизонтального відводу, який з’єднує сантехприлади з центральним стоком.

 

Занадто навантажені інженерні комунікації є величезною проблемою не тільки для господарів житла, а й власників бізнесу. Нас часто викликають, щоб прочистити трубу у кафе, ресторані, розважальних закладах. Через багаторічні жирові нашарування нам доводиться здійснювати пробивання труб, на дрібні шматочки руйнуючи тверді відкладення та нарости.

Терміново прочистити труби в районі Теремки 2

Оскільки цей спальний район складається з будинків різних років будівлі, нам найчастіше доводиться мати справу із засміченнями під раковиною, умивальником або забитим унітазом.

По приїзду бригади, забезпечте їм доступ до ревізійного люка (розберіть фальш-стіну, пластикові панелі). Ми обов’язково знайдемо, де саме виникла затор, застосувавши у складних випадках телеінспекцію.

Наші співробітники готові до будь-яких несподіванок, до яких призводить чищення труб, тому беруть із собою повний комплект обладнання. Це портативні електромеханічні машини або потужні агрегати, які здатні пробити жир далеко від кухні (туалету) з наступним промиванням.

Набирайте наш номер, щоб викликати бригаду і дізнатися скільки коштує виїзд на: Лятошинського, Маршала Якубовського, Михайла Ломоносова, Академіка Вільямся, Хотів та Новосілки.

Приїдемо протягом години або у зручний для Вас час
Замовити термінове прочищення каналізації
Блискучий результат через півгодини
+38 (044)-333-8032
+38 (093)-181-14-77
+38 (068)-690-41-49
+38 (095)—132-77-09


Cпособи прочищенняbg-imageНаші фахівці
Ми робимо роботи якісно!
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ! НАШ CALL-ЦЕНТР ПРАЦЮЄ КОЖНИЙ ДЕНЬ З 7:00ДО 23:00БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТІВВідгуки