12

рокiв
Досвiду
Наші переваги
Назва послуги Вартiсть послуги
1. Будь-який виїзд бригади і прочищення труб довжиною до 10-ти метрів 1500 грн. Замовити
2. Електромеханічна і гідродинамічна прочищення каналізації понад 10-ти метрів 50 грн/пог. м. Замовити
3. Профілактичне прочищення каналізації. За пог. м. от 30 грн Замовити
4. Нічний виїзд бригади з 21:00 до 6:00 3000 грн Замовити
5. Очищення каналізаційного колодязя від налипань 500 грн. Замовити
6. Очищення стояка каналізації з 4-го поверху по підвал 1500 грн. Замовити
7. Очищення стояка каналізації 10-ти поверхового будинку 3000 грн. Замовити
8. Аварійна прочищення каналізації 1500 грн. Замовити
9. Відеодіагностика каналізації 1500 грн. Замовити
Як зробити замовлення
step-one
01
step-two
02
step-three
03
step-four
04

Усунення засорів каналізації діаметром 150-160 мм

Каналізаційні труби такого діаметра найчастіше зустрічаються у внутрішньобудинковій стічній системі, а саме у загальних каналізаційних стояках у квартирах та зовнішніх стічних трубопроводах. Для таких труб характерне як забруднення через незнання правил використання цієї мережі, так і продуктів життєдіяльності. Поряд із внутрішніми, стоять і зовнішні фактори, такі як проростання коренів дерев у порожнину труби. Усунення засмічення каналізації діаметром 150 – 160 мм спеціалістами компанії “Водовідвід-Сервіс” виконується за допомогою професійного німецького обладнання. Ми пропонуємо тільки найнадійніші та екологічно чисті варіанти вирішення проблеми засмічення при аварійних випадках та при профілактичній прочистці каналізаційних труб, а саме:

  • гідродинамічне чищення труби виконується подачею води під високим тиском у порожнину труби для ідеального очищення внутрішньої поверхні стінок та розчищення його від таких типів заторів, як незатверділих жирових, мильних відкладень, піску та подібних до них. Також цей метод застосовується в парі з електромеханічним методом для виведення із системи залишків сміття;
  • електромеханічне прочищення виконується за допомогою введення в порожнину труби спеціального спіралеподібного троса з еклектичним приводом. У місце засмічення подається змінний інструмент необхідного призначення та розміру, що впливає на причину затору. Далі застосовується гідродинамічна чистка для усунення дрібного сміття та гарантії стовідсоткової якості виконаної роботи. Точний візуальний контроль за якістю виконаної роботи здійснюється за допомогою відеодіагностики;
  • телеінспекція трубопроводу приходить на допомогу нашим фахівцям для локалізації складних засмічень, пошуку оптимального маршруту до перешкоди та визначення його природи. Після виконання роботи відеодіагностика допомагає візуально проконтролювати якість виконаних маніпуляцій і сам їхній стан.

На усунення засорів каналізації діаметра 150 ціна залежить від обраного методу чищення, довжини ділянки. Вартість включає лише виконані операції, без будь-якої передоплати і оплати за виклик. Вартість нашої роботи дуже демократична, враховуючи якість та швидкість робіт.

Ми працюємо цілодобово! Бригада кваліфікованих робітників приїде до вас у найкоротші терміни, будь то планова операція або терміновий виклик. Після проведення необхідних маніпуляцій фахівець дасть вам вичерпну інформацію щодо мінімізації можливості повторного засмічення. Ми займаємося усуненням засорів каналізації діаметром 150 — 160 у Києві та передмістях.

Замовити наші послуги можна як по телефону, так і на сайті. І пам’ятайте, що для нас головною є якість виконуваних робіт на ряду з вашою впевненістю та спокоєм у використанні каналізаційної системи. Готові допомогти у будь-який день та час доби, телефонуйте!

Приїдемо протягом години або у зручний для Вас час
Замовити термінове прочищення каналізації
Блискучий результат через півгодини
+38 (044)-333-8032
+38 (093)-181-14-77
+38 (068)-690-41-49
+38 (095)—132-77-09


Cпособи прочищенняbg-imageНаші фахівці
Ми робимо роботи якісно!
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ! НАШ CALL-ЦЕНТР ПРАЦЮЄ КОЖНИЙ ДЕНЬ З 7:00ДО 23:00БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТІВВідгуки